Klub Ludzi Sukcesu im. Małego Tadzia
Miejsce

Spotkania klubu odbywają się w każdy wtorek (z wyjątkiem dni świątecznych). Trwają dwie godziny. Zaczynamy o godzinie 18.18 (słownie: osiemnasta osiemnaście) w Klubie pod Gruszą, przy ulicy Popiełuszki 16 (Żoliborz).

Aby wejść do budynku należy zadzwonić domofonem pod numer 1 (Klub pod Gruszą).

Po wejściu do budynku należy skierować się do pierwszego pomieszczenia po lewej. To tam odbywają się spotkania KLS-u.

Jak tam dojechać?
Klub mieści się między stacjami metra Pl. Wilsona i Marymont. Poza metrem dojechać też można tramwajami i autobusami, które stają na przystankach: Pl. Wilsona oraz/lub Teatr Komedia, Hala Marymocka, Suzina, ul. Popiełuszki/róg Krasińskiego.

Z Placu Wilsona (m.in. metro, tramwaj nr 6, autobus 116 i inne) oraz z przystanku Teatr Komedia należy iść lewą stroną ulicy Słowackiego w stronę Hali Marymonckiej, aż się dojdzie do ostatniego bloku (tuż przed apartamentowcem). Wtedy należy skręcić w lewo (w ul. Hanki Czaki) i drugi mijany budynek to Popiełuszki 16. Należy dojść do jego końca i skręcić w lewo, tak aby dojść do wejścia do budynku. Można także dojechać do stacji Marymont i stamtąd dojść do Popiełuszki 16.

Z przystanku tramwajowego róg Popiełuszki i Krasińskiego (tramwaje 17 i 27) należy iść w stronę Hali Marymonckiej prawą stroną ulicy ok. 300 metrów, aż się dojdzie do numeru 16.

Posiadacze czterech kółek mogą zaparkować bezpośrednio na parkingu przy numerze 16. Osoby takie, jadąc ul. Popiełuszki, powinny dojechać do jej końca (w stronę Hali Marymonckiej) i tam po prawej stronie stoi apartamentowiec. Tuż przed nim jest uliczka w prawo (ul. Hanki Czaki), gdzie znajduje się parking. To tam należy wjechać i budynek po prawej stronie to Popiełuszki 16. Zapraszamy!

Miejsce: KLS - warsztaty rozwoju osobistego.
Treść strony - KLS. Oprogramowanie - Janusz.